تاریخ دقیق عید سعید فطر 98 - پایگاه فرهنگی و مذهبی الهادی
کد خبر:6365
پ
photo_2019-05-31_16-54-12

تاریخ دقیق عید سعید فطر 98

تاریخ دقیق عید سعید فطر ۹۸ عید فطر ۹۸ در ایران دقیقا چه روزی است؟ماه مبارک رمضان سال ۹۸ تقریبا از اواسط اردیبهشت ۹۸ شروع و تقریبا تا اواسط خرداد ماه ۹۸ به پایان می رسد.بنا بر این روز  عید فطر ۹۸ در نیمه اول خرداد واقع شده است.به منظور اطلاع رسانی تاریخ دقیق عید […]

تاریخ دقیق عید سعید فطر ۹۸

عید فطر ۹۸ در ایران دقیقا چه روزی است؟ماه مبارک رمضان سال ۹۸ تقریبا از اواسط اردیبهشت ۹۸ شروع و تقریبا تا اواسط خرداد ماه ۹۸ به پایان می رسد.بنا بر این روز  عید فطر ۹۸ در نیمه اول خرداد واقع شده است.به منظور اطلاع رسانی تاریخ دقیق عید فطر ۹۸ در این مطلب تاریخ دقیق و روز عید فطر ۹۸ را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم. پیشاپیش عید سعید فطر را به تمام مسلمانان جهان تبریک میگوییم .

تاریخ دقیق عید سعید فطر 98

مطابق با تقویم روز عید فطر امسال ۹۸ مطابق است با ۱۵ خرداد و از طرفی روز بعد از عید فطر یعنی ۱۶ خرداد ۹۸ نیز جزو تعطیلات عید فطر محسوب می شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + دو =

کلید مقابل را فعال کنید

الهادی

یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی :

جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .

مشاهده فروشگاه

مسابقات الهادی :

جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.

مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی