تاریخ شروع ماه محرم سال 1398 - پایگاه فرهنگی و مذهبی الهادی
کد خبر:6109
پ
1105216482-talab-org

تاریخ شروع ماه محرم سال 1398

تاریخ شروع ماه محرم سال ۱۳۹۸ ماه محرم ماه محرم اولین ماه سال در تقویم های هجری قمری است که به دلیل حرام بودن جنگ و کشتار در این ماه به این اسم نامگذاری شده است. این ماه که یکی از مهمترین وقایع تاریخ اسلام یعنی شهادت امام حسین(ع) امام سوم شیعیان در کربلا رخ […]

تاریخ شروع ماه محرم سال ۱۳۹۸

ماه محرم

ماه محرم اولین ماه سال در تقویم های هجری قمری است که به دلیل حرام بودن جنگ و کشتار در این ماه به این اسم نامگذاری شده است. این ماه که یکی از مهمترین وقایع تاریخ اسلام یعنی شهادت امام حسین(ع) امام سوم شیعیان در کربلا رخ داده است یکی از مذهبی ترین ماه های سال در نزد مسلمانان به شمار میرود. در این ماه به خصوص در روز دهم محرم روز عاشورای حسینی از دیگر فرقه ها و مذاهب مانند: مسیحیان و زرتشتیان به عزاداری می پردازند.

 

تاریخ شروع ماه محرم سال 1398

تاریخ شروع ماه محرم سال ۱۳۹۸

یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸

۱ September 2019

۱ محرم ۱۴۴۱

بنابراین :

 

  • ۱۸ شهریور تاسوعای حسینی [ ٩ محرم ]
  • ۱۹ شهریور عاشورای حسینی [ ١٠ محرم ]

خواهد بود

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید

الهادی

یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی :

جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .

مشاهده فروشگاه

مسابقات الهادی :

جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.

مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی