خروج شیخ زکزاکی از نیجریه - پایگاه فرهنگی و مذهبی الهادی
کد خبر:7156
پ
sss

خروج شیخ زکزاکی از نیجریه

خروج شیخ زکزاکی از نیجریه وکیل شیخ ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه اعلام کرد که به موکلش اجازه داده‌اند برای درمان به هند برود. به نقل از خبرگزاری فرانسه، مجوز آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه و همسرش برای مداوا در خارج از سوی دادگاه این کشور صادر شد. وکیل شیخ زکزاکی […]

خروج شیخ زکزاکی از نیجریه

خروج شیخ زکزاکی از نیجریه

وکیل شیخ ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه اعلام کرد که به موکلش اجازه داده‌اند برای درمان به هند برود.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، مجوز آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه و همسرش برای مداوا در خارج از سوی دادگاه این کشور صادر شد. وکیل شیخ زکزاکی اعلام کرد به موکلش اجازه داده‌اند برای درمان به هند برود.

مردم نیجریه در روزهای اخیر با برگزاری تظاهرات در ابوجا -پایتخت این کشور- خواستار آزادی وی که از سال ۲۰۱۵ به رغم صدور حکم آزادی در بازداشت به سر می‌برد، شده بودند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

الهادی

یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی :

جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .

مشاهده فروشگاه

مسابقات الهادی :

جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.

مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی