دانلود مستند پایان بازی - پایگاه فرهنگی و مذهبی الهادی دانلود مستند با لینک مستقیم
کد خبر:7540
پ
photo_2019-11-03_15-43-38

دانلود مستند پایان بازی

دانلود مستند پایان بازی دانلود مستند پایان بازی یک رویا ، یک امپراطوری ، یک فروپاشی این مستند چهره واقعی زندگی در آمریکا و وضعیت معیشتی مردم این کشور را متفاوت از رویای آمریکایی به تصویر کشیده شده در سینمای هالیوود را به نمایش می‌گذارد.   کارگردان : سید حامد قاسمی – علی رهجو تهیه […]

دانلود مستند پایان بازی

دانلود مستند پایان بازی

دانلود مستند پایان بازی

یک رویا ، یک امپراطوری ، یک فروپاشی

این مستند چهره واقعی زندگی در آمریکا و وضعیت معیشتی مردم این کشور را متفاوت از رویای آمریکایی به تصویر کشیده شده در سینمای هالیوود را به نمایش می‌گذارد.

blank

 

کارگردان : سید حامد قاسمی – علی رهجو

تهیه شده در گروه مستند بسیج صدا و سیما

آین رونمایی با حضور اساتید محترم :

فواد ایزدی – حسن عباسی – احمد نادری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + ده =

کلید مقابل را فعال کنید

الهادی

یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی :

جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .

مشاهده فروشگاه

مسابقات الهادی :

جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.

مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی