شعرخوانی طنز حجت‌الاسلام مهدی پرنیان برای سلبریتی ها - الهادی ..
کد خبر:7159
پ
ثثث

شعرخوانی طنز حجت‌الاسلام مهدی پرنیان برای سلبریتی ها

شعرخوانی طنز حجت‌الاسلام مهدی پرنیان برای سلبریتی ها ویدئویی از شعرخوانی حجت الاسلام مهدی پرنیان، شاعر طنزپرداز جوان، درباره سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. پرنیان در بخشی از این شعر طنز می گوید: کشته‌ی رفتار نیکول کیدمنی مرده‌ی استایل براد پیتیم لاکچری منطقه‌ی چیذرم بنده […]

شعرخوانی طنز حجت‌الاسلام مهدی پرنیان برای سلبریتی ها

شعرخوانی طنز حجت‌الاسلام مهدی پرنیان برای سلبریتی ها

ویدئویی از شعرخوانی حجت الاسلام مهدی پرنیان، شاعر طنزپرداز جوان، درباره سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

پرنیان در بخشی از این شعر طنز می گوید:

کشته‌ی رفتار نیکول کیدمنی
مرده‌ی استایل براد پیتیم

لاکچری منطقه‌ی چیذرم
بنده سلبریتی این کشورم

صبح پریروز توی اینستا
شد عدد فالورم شصت کا

بس که مهم است بیانات من
نشر دهند از نود و هشت جا

لایک خورم هست ملس بس که من
عکس خفن دارم از اقصی نقا

طِ خودم و دخترم و همسرم
بنده سلبریتی این کشورم

موقع هر زلزله و سیل من
داد سخن می‌دهم آن‌هم سه من…»

حجت‌الاسلام مهدی پرنیان، از شاعران یزدی و دانش‌آموخته حوزه علمیه قم است و مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات دارد، او در جلسه دیدار اخیر شاعران با رهبر معظم انقلاب حضور یافته و توانسته بود با شعرخوانی طنز خود، لبخند را بر لبان رهبرانقلاب بنشاند؛ شعری طنز با عنوان دو کاج که پس از این دیدار بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 دانلود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

الهادی

یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی :

جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .

مشاهده فروشگاه

مسابقات الهادی :

جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.

مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی