معرفی و دانلود کتاب نظام تعلیم و تربیت پناهیان - پایگاه فرهنگی و مذهبی الهادی
کد خبر:7638
پ
معرفی و دانلود کتاب نظام تعلیم و تربیت پناهیان

معرفی و دانلود کتاب نظام تعلیم و تربیت پناهیان

معرفی و دانلود کتاب نظام تعلیم و تربیت پناهیان 💥به زودی منتشر خواهد شد. 📘 کتاب نظام تعلیم و تربیت با محوریت مدیریت تمایلات 🔻این کتاب برگرفته از مباحث علیرضا پناهیان با موضوع الگوی تعلیم و تربیت در مهد و دبستان و تربیت فرزند در هفت سال اول و دوم می‌باشد که توسط موسسه بیان […]

معرفی و دانلود کتاب نظام تعلیم و تربیت پناهیان

معرفی و دانلود کتاب نظام تعلیم و تربیت پناهیان

💥به زودی منتشر خواهد شد.

📘 کتاب نظام تعلیم و تربیت با محوریت مدیریت تمایلات

🔻این کتاب برگرفته از مباحث علیرضا پناهیان با موضوع الگوی تعلیم و تربیت در مهد و دبستان و تربیت فرزند در هفت سال اول و دوم می‌باشد که توسط موسسه بیان معنوی بازنویسی شده و در ۱۲۸صفحه تنظیم شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

الهادی

یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی :

جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .

مشاهده فروشگاه

مسابقات الهادی :

جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.

مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی