مسابقه - پایگاه فرهنگی و مذهبی الهادی

مسابقه

مسابقه مذهبی الهادی

مسابقه زندگی نامه حضرت فاطمه زهرا (س)

پیشنهاد می شود شما عزیزان با مطالعه خلاصه ای از زندگی نامه حضرت فاطمه (س) برای پاسخگویی بهتر به سوالات استفاده کنید.(تمام سوالات برگرفته از خلاصه ی زندگی نامه حضرت فاطمه (س) می باشد.)

مطالعه زندگی نامه حضرت فاطمه (س)

توجه: تعداد سوالات ۱۵ و زمان برای هر سوال ۱ دقیقه که در مجموع ۱۵دقیقه زمان برای پاسخگویی فرصت دارید به قید قرعه به ۳ نفر از کسانی که به ۱۰۰ درصد سوالات پاسخ داد باشند جایزه اهدا خواهد شد.

شما عزیزان تا زمانی که به ۱۰۰ درصد سوالات پاسخ بدهید میتوانید آزمون را مجددا انجام دهید ولی در صورت پاسخ به تمام سوالات از راه اندازی دوباره آزمون با همان مشخصات خودداری نمایید.

عزیزان توجه داشته باشید درصورت برنده شدن جایزه در صورتی اهدا خواهد شد که شما عضو کانال الهادی باشید.

عضویت در ایتا

 

شما باید متن درج کنید.
شما باید متن درج کنید.
شما باید متن درج کنید.

الهادی یک پایگاه تمام فرهنگی مذهبی می باشد که در تمامی حوزه ها از جمله قرآن(تلاوت ، تفسیر و..)، دانلود صوتی و ویدئویی مداحی و مولودی ، کلیپ ها و سخنرانی های مربوط به مهدویت و جهان اسلام ، روایات و احادیث و کتابها و نرم افزارهای جهان اسلام فعالیت می کند.

فروشگاه الهادی جهت فروش محصولات فرهنگی و مذهبی شامل : پوشاک – کتاب – محصولات طب اسلامی – تابلو فرش های مذهبی – ملزومات نماز و انگشتر و تمام محصولات اسلامی قابل فروش  راه اندازی شده است و آماده هرگونه همکاری با فروشندگان عزیز نیز می باشد .
مشاهده فروشگاه

موسسه الهادی جهت ارتقاء سطح اطلاعات مذهبی و اسلامی کاربران اقدام به برگزاری مسابقاتی با موضوعات مناسبت های مذهبی و مسابقه مداحی به صورت دوره ای کرده است . و جوایز ارزنده ای را هم برای برندگان در نظر گرفته است.
مسابقه مناسبتی
مسابقه مداحی